ARTSHI EXPO II on selleks korraks läbi!

Teine rahvusvaheline T-särgikunsti näitus ARTSHI EXPO II on peale nädalast lahtiolekut läbi! Suured tänud kõigile kes näitust Disaini ja Arhitektuurigaleriis külastasid ning üritust toetasid! Hoidke silm peal edasistel tegemistel ARTSHI Facebooki ja Instagrami vahendusel:

Instagram – https://www.instagram.com/artshi_art/

Facebook – https://www.facebook.com/ARTSHI-315213421954435/

Rohkem pilte avamispeost näed siit!

Toimus KESKUS ajalehe toimetusega pildistamine

Tegime KESKUS ajalehe toimetusega ja nende tellitud 7 särgiga piduliku üleandmise raames ka pildistamise Tallinn Art Space galeriis. Esialgu olid särgid viisakalt mannekeenidel ning pärast natukest veini pani igaüks enda (või kellegi teise) oma poseerimiseks selga! Oli väga tore õhtu, tänan kõiki kes kohale tulid! 🙂 Rohkem pilte näed siit: http://artshi.ee/uritused-2/keskus-sargid/

IMG_5882IMG_6038

Meediakajastus näitusest

Näituseavamist 26. mail käis pildistamas Viktor Burkivski, Postimehe ja Elu24 fotograaf. Tema piltidega artikkel avaldati Elu24 veebilehel toimetaja Märt Niidassoo poolt. Suur tänu neile!

Siin on link artikklile: http://elu24.postimees.ee/3205325/galerii-tallinn-art-space-is-avati-naitus-artshi-expo-kunst-t-sargil

Ajaleht KesKus tegi 28. mail Tallinn Art Space galeriis ARTSHI-ga intervjuu ja fotoseeria. Tekkinud materjalist paneb kokku ajalehe põhiloo Tiina Ilsen ning see ilmub kas juuli või augusti numbris.